Güneşin Sonsuz Gücü, Sizin Avantajınız…

012345678900123456789001234567890
Gün

VE

0123456789001234567890
Yıl

Size Çalışan Bir Sistem

Neden Şimdi Güneş Santrallerine Yatırım Yapmalısınız?

DÜŞÜK İŞLETME MALİYETİ
Hakkında
Ges projesi, bir şirketin işletme maliyetlerini düşürebilir. Örneğin, enerji tüketimini azaltmak, atık yönetimini iyileştirmek gibi sürdürülebilirlik faaliyetleri, şirketin maliyetlerini düşürebilir. Bu sayede yatırım ve fiyat politikasında rakiplere avantaj sağlanır.
KAZANÇ
Hakkında
Güneş enerjisi sistemi kuran bir firma, fazla enerjisiyle elektrik şebekesini geri besleyebilir. Bu, firma için enerji üretiminde artış olduğunda, şirketin enerji tüketimini azaltarak tasarruf sağlayabilir. Hatta tükettiğiniz kadar elektriği satıp kazanç elde edebilirsiniz.
FATURA TASARRUFU
Hakkında
Kurulan güneş santralinin kapasitesine bağlı olarak, santralın üreteceği elektrik miktarı artar ve bu da firma için daha yüksek bir gelir demektir. Ay sonunda mahsuplaşma yaparak, santral kapasitesine göre tasarruf yapabilir hatta gerekli alana sahipseniz enerji faturanızı ortadan kaldırabilirsiniz.
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
Hakkında
Ges projesi, şirketlerin sürdürülebilirlik performansını ölçer ve yönetir. Bu sayede, bir şirket, sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak için gereken adımları belirleyebilir ve bu hedeflere daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşabilir
ŞİRKET İMAJI
Hakkında
Yatırımcılar, bir şirketin çevresel ve sosyal performansını ölçer. Bu sayede, bir şirket, sürdürülebilirlik alanında yaptığı çalışmaları ve çevre dostu uygulamaları hakkında bilgi verebilir. Bu da, şirketin imajını olumlu yönde etkiler.
ÇEVRE DOSTU
Hakkında
Güneş santralleri, fosil yakıt kullanımını azaltır ve bu da çevresel faydalar sağlar. Bunun sonucunda, hükümetlerin çevre dostu enerji kaynaklarını teşvik etmek için aldığı kararlar, şirketin imajını olumlu yönde etkileyebilir.

BİZE ULAŞMAK İÇİN

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazartesi - Cumartesi : 8.30 - 18.00
KONUM
Tavukçu yolu Cad. Ayyıldız Sok. No:3A Ümraniye/İstanbul
TELEFON
0216 999 49 51
MAİL
info@yottamuhendislik.com.tr